Programma Seizoen 2018-2019

Zaterdag 15 september

10.00 Plus Severijn Heeten E2 - Schalkhaar E2 Heeten
10.30 Plus Severijn Heeten E1 - Kwiek (R) E2 Vaassen
11.00 Broekland E2 - Plus Severijn Heeten E2 Heeten
11.30 Kwiek (R) E1 - Plus Severijn Heeten E1 Vaassen

Zaterdag 29 september

9.20 Haarle F1 - Plus Severijn Heeten F1 Haarle
9.20 Plus Severijn Heeten F1 - Kwiek (R) F1 Schalkhaar
10.00 Plus Severijn Heeten F2 - Zwolle F2 Haarle
10.00 SDOL F1 - Plus Severijn Heeten F1 Schalkhaar
10.20 Schalkhaar F1 - Plus Severijn Heeten F1 Schalkhaar
10.30 SV Nieuw Heeten DC1 - Plus Severijn Heeten DC2 Nieuw Heeten
10.40 SV Nieuw Heeten F1 - Plus Severijn Heeten F2 Haarle
11.45 Plus Severijn Heeten F3 - Kwiek (R) F3 Heeten
12.45 Achilles AHV F2 - Plus Severijn Heeten F3 Heeten
13.05 Plus Severijn Heeten F3 - SDOL F2 Heeten
14.10 Plus Severijn Heeten E2 - Overwetering E2 Heeten
15.05 Plus Severijn Heeten E1 - Overwetering E1 Heeten
19.00 Plus Severijn Heeten HS1 - Quintus (H) HS1 Heeten
20.15 Plus Severijn Heeten DS1 - LHC DS1 Heeten

Zondag 30 september

13.00 Plus Severijn Heeten D1 - Overwetering D1 Heeten
13.45 Plus Severijn Heeten DC1 - Kwiek (R) DC2 Heeten
14.45 Plus Severijn Heeten DB1 - Overwetering DB1 Heeten
15.45 Plus Severijn Heeten DS3 - Overwetering DS3 Heeten

Dinsdag 2 oktober

21.00 Plus Severijn Heeten Recr. 1 - Nieuw Heeten Recr. 2 Heeten

Woensdag 3 oktober

20.00 Holten Recr. 1 - Plus Severijn Heeten Recr. 2 Holten

Zaterdag 6 oktober

9.55 CVO E1 - Plus Severijn Heeten E1 Vaassen
12.50 CVO B2 - Plus Severijn Heeten B1 Vaassen
13.10 Haarle E2 - Plus Severijn Heeten E2 Haarle
14.15 Plus Severijn Heeten C2 - Zwolle C1 Heeten
15.15 Plus Severijn Heeten D1 - Dalfsen D2 Heeten
17.00 Overwetering C1 - Plus Severijn Heeten C1 Olst
19.15 DFS Arnhem DS2 - Plus Severijn Heeten DS1 Arnhem
20.45 DFS Arnhem HS2 - Plus Severijn Heeten HS1 Arnhem

Zondag 7 oktober 

13.00 Plus Severijn Heeten DS3 - Dalfsen DS4 Heeten
14.10 Plus Severijn Heeten DS2 - Dalfsen DS3 Heeten

Woensdag 10 oktober

20.00 Holten Recr. 1 - Plus Severijn Heeten Recr. 1 Holten

Zaterdag 13 oktober

F- jeugd Toernooi Plus Severijn Heeten F3
9.00 Plus Severijn Heeten F3 - Achilles AHV F2 Raalte
10.00 Holten F1 - Plus Severijn Heeten F3 Raalte
10.20 Plus Severijn Heeten F3 - Lettele F1 Raalte
F-jeugd Toernooi Plus Severijn Heeten F2
11.00 Plus Severijn Heeten F2 - CVO F1 Vaassen
11.40 Wijhe '92 F2 - Plus Severijn Heeten F2 Vaassen
12.00 Plus Severijn Heeten F2 - ABS F1 Vaassen
F- jeugd Toernooi Plus Severijn Heeten F1
13.20 Plus Severijn Heeten F1 - Zwolle F1 Wijhe
13.40 Gastvrij/Wijhe '92 F1 - Plus Severijn Heeten F1 Wijhe
14.20 Plus Severijn Heeten F1 - Dalfsen F1 Wijhe
9.45 Zwolle D1 - Plus Severijn Heeten D1 Zwolle
9.55 Voorwaarts E2 - Plus Severijn Heeten E2 Twello
15.00 ABS C1 - Heeten C2 Bathmen
15.00 Plus Severijn Heeten C1 - LHC C1 Heeten
15.10 SDOL E1 - Plus Severijn Heeten E1 Luttenberg
19.30 Nieuw Heeten DS1 - Plus Severijn Heeten DS1 Nieuw Heeten

Zondag 14 oktober

11.10 Nieuw Heeten DS2 - Plus Severijn Heeten DS2 Nieuw Heeten
11.55 Auto van Ewijk/LHC B1 - Plus Severijn Heeten B1 Lemelerveld
12.00 Zwolle HS1 - Plus Severijn Heeten HS1 Zwolle
12.00 Swif '64 DS1 - Plus Severijn Heeten DS3 Dronten

Dinsdag 16 oktober

21.00 HHZD Recr. 1 - Plus Severijn Heeten Recr. 2 Heino
21.00 Plus Severijn Heeten Recr. 1 - CVO Recr. 1 Heeten

Zaterdag 27 oktober

F- jeugdtoernooi Plus Severijn Heeten F1
9.00 Kwiek (R) F1 - Plus Severijn Heeten F1 Luttenberg
9.40 Plus Severijn Heeten F1 - SDOL F1 Luttenberg
10.20 Plus Severijn Heeten F1 - Schalkhaar F1 Luttenberg
F-jeugdtoernooi Plus Severijn Heeten F3
9.20 Plus Severijn Heeten F3 - Achilles AHV F2 Apeldoorn
9.40 Wijhe '92 F3 - Plus Severijn Heeten F3 Apeldoorn
10.20 Auto van Ewijk/LHC F1 - Plus Severijn Heeten F3 Apeldoorn
F-jeugdtoernooi Plus Severijn Heeten F2
10.20 Plus Severijn Heeten F2 - Haarle F1 Heeten
10.40 Zwolle F2 - Plus Severijn Heeten F2 Heeten
11.20 Plus Severijn Heeten F2 - Nieuw Heeten F1 Heeten
11.40 CVO F1 - Plus Severijn Heeten F2 Heeten
12.25 Plus Severijn Heeten E2 - LHC E3 Heeten
12.35 CVO C1 - Plus Severijn Heeten C1 Vaassen
13.20 Plus Severijn Heeten E1 - DSC E1 Heeten
14.15 Plus Severijn Heeten D1 - DSC D1 Heeten
15.00 Plus Severijn Heeten C2 - DSC C1 Heeten
19.00 Plus Severijn Heeten Ds1 - Artemis '15 DS1 Heeten
20.15 Plus Severijn Heeten HS1 - Erica '76 HS1 Heeten

Zondag 28 oktober

13.00 Plus Severijn Heeten B1 - ABS B2 Heeten
14.00 Plus Severijn Heeten DS2 - ABS DS2 Heeten
15.10 Plus Severijn Heeten DS3 - Haarle DS2 Heeten

Woensdag 31 oktober

21.10 LHC Recr. 1 - Plus Severijn Heeten Recr. 1 Lemelerveld

Vrijdag 2 november

20.45 Plus Severijn Heeten Recr. 2 - Klarenbeek Recr. 1 Heeten

Zaterdag 3 november

9.00 Holten E1 - Plus Severijn Heeten E2 Holten
10.15 SV Nieuw Heeten B1 - Plus Severijn Heeten B1 Nieuw Heeten
10.40 Swift '64 C1 - Plus Severijn Heeten C1 Dronten
12.20 HHZD C2 - Plus Severijn Heeten C2 Heino
12.55 Dalfsen E1 - Plus Severijn Heeten E1 Dalfsen
15.05 SDOL D1 - Plus Severijn Heeten D1 Luttenberg
19.00 SDOL DS1 - Plus Severijn Heeten DS1 Luttenberg
20.10 SDOL DS2 - Plus Severijn Heeten DS2 Luttenberg

Zondag 4 november

11.25 Brummen DS1 - Plus Severijn Heeten Ds3 Eerbeek
13.15 Huissen HV HS2 - Plus Severijn Heeten HS1 Huissen

Zaterdag 3 november

F- jeugdtoernooi Plus Severijn Heeten F1
9.00 Zwolle F1 - Plus Severijn Heeten F1 Dalfsen
9.40 Plus Severijn Heeten F1 - Gastvrij / Wijhe '92 F1 Dalfsen
10.00 Dalfsen F1 - Plus Severijn Heeten F1 Dalfsen
F-jeugdtoernooi Plus Severijn Heeten F2
9.20 Haarle F1 - Plus Severijn Heeten F2 Haarle
10.00 Plus Severijn Heeten F2 - Zwolle F2 Haarle
10.40 Nieuw Heeten F1 - Plus Severijn Heeten F2 Haarle
F-jeugdtoernooi Plus Severijn Heeten F3
9.20 Plus Severijn Heeten F3 - Kwiek (R) F3 Luttenberg
9.40 Holten F1 - Plus Severijn Heeten F3 Luttenberg
10.20 Wijhe '92 F3 - Plus Severijn Heeten F3 Luttenberg
10.25 Plus Severijn Heeten E1 - HHZD E1 Heeten
11.20 Plus Severijn Heeten E2 - HHZD E2 Heeten
12.15 Plus Severijn Heeten D1 - Holten D1 Heeten
13.00 Plus Severijn Heeten C1 - SDOL C1 Heeten
14.00 Plus Severijn Heeten C2 - Kwiek (R) C3 Heeten
15.00 Plus Severijn Heeten B1 - Kwiek (R)B3 Heeten
19.00 Plus Severijn Heeten HS1 - Flyers Heeten
20.15 Plus Severijn Heeten DS1 - HHZD 1 Heeten

Zondag 11 november

13.00 Plus Severijn Heeten DS3 - HHZD DS3 Heeten
14.10 Plus Severijn Heeten DS2 - Holten DS1 Heeten

Woensdag 14 november

21.15 Swift '64 Recr. 1 - Plus Severijn Heeten Recr. 2 Dronten

Zaterdag 17 november

9.00 ABS E1 - Plus Severijn Heeten E1 Bathmen
9.30 Achilles AHV E3 - Plus Severijn Heeten E2 Apeldoorn
12.15 Achilles AHV D3 - Plus Severijn Heeten D1 Apeldoorn
13.05 Schalkhaar C1 - Plus Severijn Heeten C2 Schalkhaar
18.00 HHZD C1 - Plus Severijn Heeten C1 Heino
19.00 Havana HS1 - Plus Severijn Heeten HS1
19.30 Voorwaarts DS4 - Plus Severijn Heeten DS3 Twello
20.10 Havana DS1 - Plus Severijn Heeten DS1
20.15 Wesepe DS2 - Plus Severijn Heeten DS2 Olst

Zondag 18 november

12.00 Holten B1 - Plus Severijn Heeten B1 Holten

Zaterdag 24 november

11.25 Plus Severijn Heeten E1 - Schalkhaar E1 Heeten
12.20 Plus Severijn Heeten E2 - Schalkhaar E2 Heeten
13.15 Plus Severijn Heeten D1 - Voorwaarts D1 Heeten
14.00 Plus Severijn Heeten C1 - Holten C1 Heeten
15.00 Plus Severijn Heeten C2 - Lettele C1 Heeten
19.00 Plus Severijn Heeten DS1 - Achilles AHV DS1 Heeten
20.15 Plus Severijn Heeten HS - Blauw Wit (R) HS1 Heeten

Zondag 25 november

13.00 Plus Severijn Heeten DS2 - Voorwaarts DS3 Heeten
14.10 Plus Severijn Heeten DS3 - Zwolle DS3 Heeten

Woensdag 28 november

20.30 Wijhe '92 Recr. 1 - Plus Severijn Heeten Recr. 1 Wijhe

Vrijdag 30 november

20.45 Plus Severijn Heeten Recr. 2 - Wijhe '92 Recr. 2 Heeten

Zaterdag 1 december

F- jeugd toernooi Plus Severijn Heeten F1
9.20 Plus Severijn Heeten F1 - Kwiek (R) F1 Zwolle
10.00 SDOL F1 - Plus Severijn Heeten F1 Zwolle
10.20 Zwolle F1 - Plus Severijn Heeten F1 Zwolle
F-jeugdtoernooi Plus Severijn Heeten F2
9.20 Haarle F1 - Plus Severijn Heeten F2 Nieuw Heeten
10.00 Plus Severijn Heeten F2 - Zwolle F2 Nieuw Heeten
10.40 Nieuw Heeten F1 - Plus Severijn Heeten F2 Nieuw Heeten
F-jeugdtoernooi Plus Severijn Heeten F3
9.20 SDOL F2 - Plus Severijn Heeten F3 Holten
9.40 Plus Severijn Heeten F3 - Wijhe '92 F3 Holten
10.20 Lettele F1 - Plus Severijn Heeten F3 Holten
11.55 Kwiek (R) E2 - Plus Severijn Heeten E1 Raalte
12.35 Lettele B1 - Plus Severijn Heeten B1 Bathmen
13.10 Voorwaarts C1 - Plus Severijn Heeten C1 Twello
20.10 Minerva HS1 - Plus Severijn Heeten HS1 Gaanderen

Zondag 2 december

9.00 Zwolle E3 - Plus Severijn Heeten E2 Zwolle
11.35 Nijhof/Broekland C2 - Plus Severijn Heeten C2 Broekland
13.35 Lettele DS2 - Plus Severijn Heeten DS2 Bathmen
14.10 Nijhof/Broekland DS1 - Plus Severijn Heeten DS1 Broekland
14.45 Lettele DS3 - Plus Severijn Heeten DS3 Bathmen

Zaterdag 8 december

13.25 Plus Severijn Heeten E2 - Nijhof/Broekland E2 Heeten
14.20 Plus Severijn Heeten E1 - Kwiek (R) E1 Heeten
19.00 Plus Severijn Heeten HS1 - Borhave HS1 Heeten
20.15 Plus Severijn Heeten DS1 - Haarle DS1 Heeten

Zondag 9 december

13.00 Plus Severijn Heeten C1 - Nijhof/Broekland C1 Heeten
14.00 Plus Severijn Heeten C2 - Wijhe '92 C2 Heeten
15.00 Plus Severijn Heeten DS2 - Nijhof/Broekland DS 3 Heeten

Woensdag 7 maart

21:10 LHC Recr. - PLUS Severijn Heeten Recr. 12 - 13

Zondag 4 maart

12:10 Blauw Wit HS1 - PLUS Severijn Heeten HS1 29 - 35
13:15 PLUS Severijn Heeten DS4 - Voorwaarts DS3 17 - 21
14:25 PLUS Severijn Heeten DS2 - CVO DS2 29 - 22
15:15 Duiven DS1 - PLUS Severijn Heeten DS1 19 - 19
16:20 LHC DS3 - PLUS Severijn Heeten DS3 17 - 22

Zaterdag 3 maart

09:00 Schalkhaar F2 - PLUS Severijn Heeten F2 10 - 14
09:45 Klarenbeek E1 - PLUS Severijn Heeten E1 6 - 20
12:25 PLUS Severijn Heeten F1 - ABS F1 afgelast
12:30 Schalkhaar D3 - PLUS Severijn Heeten D2 5 - 9
13:15 PLUS Severijn Heeten E2 - DSC E2
14:10 PLUS Severijn Heeten D1 - Voorwaarts D1 19 - 19
14:50 Nieuw Heeten B1 - PLUS Severijn Heeten B1 22 - 18

Zaterdag 24 februari

10:00 PLUS Severijn Heeten E2 - Swift '64 E2 15 - 2

Zondag 18 februari

13:15 PLUS Severijn Heeten DS3 - Nieuw Heeten DS2 14 - 30

Zaterdag 17 februari

13:10 PLUS Severijn Heeten F2 - ABS F2 13 - 9
13:15 Overwetering E2 - PLUS Severijn Heeten E2 3 - 15
14:00 PLUS Severijn Heeten E1 - Kwiek E3 11 - 18
14:55 PLUS Severijn Heeten B1 - ABS B1 13 - 22
16:00 Overwetering D1 - PLUS Severijn Heeten D1 25 - 18
17:00 Auto Service Haarle C1 - PLUS Severijn Heeten C1 14 - 28
19:00 PLUS Severijn Heeten DS1 - ABS DS1 30 - 20
20:15 PLUS Severijn Heeten HS1 - Cabezota HS1 26 - 29
20:15 Overwetering DS2 - PLUS Severijn Heeten DS2 22 - 18

Zaterdag 10 februari

12:15 PLUS Severijn Heeten D1 - Kwiek D1 9 - 23
13:00 PLUS Severijn Heeten F2 - DSC F2 5 - 11
13:50 PLUS Severijn Heeten E1 - DSC E1 12 - 12

Dinsdag 6 februari

21:00 PLUS Severijn Heeten Recr. - Broekland Recr. 15 - 9

Zondag 4 februari

10:00 Holten B1 - PLUS Severijn Heeten B1 18 - 17
13:00 Zwolle HS1 - PLUS Severijn Heeten HS1 29 - 21
13:15 PLUS Severijn Heeten E2 - Swift '64 E2
14:25 PLUS Severijn Heeten DS4 - Wijhe '92 DS3 25 - 19
14:50 ABS DS2 - PLUS Severijn Heeten DS3 30 - 24
15:35 PLUS Severijn Heeten DS2 - Lettele DS2 15 - 16

Zaterdag 3 februari

09:55 Holten D3 - PLUS Severijn Heeten D2 4 - 20
13:20 PLUS Severijn Heeten F1 - Dalfsen F2 17 - 3
14:10 PLUS Severijn Heeten D1 - CVO D1 11 - 9
14:55 PLUS Severijn Heeten C1 - CVO C1 17 - 14
15:30 Wesepe F1 - PLUS Severijn Heeten F2 14 - 2
15:40 SDOL E1 - PLUS Severijn Heeten E1 16 - 17
19:00 SDOL DS1 - PLUS Severijn Heeten DS1 22 - 21

Dinsdag 30 januari

21:30 CVO Recr. - PLUS Severijn Heeten Recr. 8 - 16

Zondag 28 januari

11:00 Haarle DS3 - PLUS Severijn Heeten DS4 17 - 15
11:15 Lettele A1 - PLUS Severijn Heeten A1 25 - 16
13:15 PLUS Severijn Heeten DS3 - Swift '64 DS1 niet gespeeld
13:30 Erica '76 HS1 - PLUS Severijn Heeten HS1 26 - 29
14:25 PLUS Severijn Heeten DS2 - SDOL DS2 16 - 14

Zaterdag 27 januari

09:15 Swift '64 D1 - PLUS Severijn Heeten D2 5 - 18
09:45 CVO F2 - PLUS Severijn Heeten F1 3 - 23
14:00 Plus Severijn Heeten E2 - SDOL E2 7 - 8
14:45 Wijhe '92 D1 - PLUS Severijn Heeten D1 16 - 7
14:55 PLUS Severijn Heeten B1 - Dalfsen B1 15 - 18
19:30 Nijhof Broekland DS1 - PLUS Severijn Heeten DS1 19 - 24

Zondag 21 januari

12:00 Klarenbeek DS1 - PLUS Severijn Heeten DS2 30 - 34
13:15 PLUS Severijn Heeten B1 - SDOL B1 19 - 19
14:15 PLUS Severijn Heeten A1 - HHZD A1 14 - 18
15:25 PLUS Severijn Heeten DS4 - ABS DS3 niet gespeeld

Zaterdag 20 januari

09:30 HHZD E2 - PLUS Severijn Heeten E2 9 - 18
13:15 PLUS Severijn Heeten D2 - Zwolle D4 9 - 5
14:10 PLUS Severijn Heeten D1 - AHV Achilles D1 15 - 9
14:55 PLUS Severijn Heeten C1 - AHV Achilles C1 13 - 8
19:00 PLUS Severijn Heeten HS1 - Duiven HS1 27 - 36
20:15 PLUS Severijn Heeten DS1 - Travelbags Zwolle DS1 22 - 23
20:15 Wesepe DS2 - PLUS Severijn Heeten DS3 26 - 14

Woensdag 17 januari

21:30 PLUS Severijn Heeten Recr. - Nieuw Heeten Recr. 11 - 24

Zondag 14 januari

12:40 Huissen B1 - Plus Severijn Heeten B1 26 - 18
13:15 Plus Severijn Heeten A1 - SDOL A1 17 - 19
14:25 Plus Severijn Heeten C1 - Holten C1 14 - 9
15:20 Kwiek DS5 - Plus Severijn Heeten DS4 13 - 15
15:25 Plus Severijn Heeten E2 - LHC E2 9 - 11

Zaterdag 13 januari

11:20 Voorwaarts D2 - Plus Severijn Heeten D2 12 - 13
13:00 Kwiek F6 - Plus Severijn Heeten F2 10 - 1
13:55 Haarle E1 - Plus Severijn Heeten E1 6 - 17
19:00 DFS Arnhem HS2 - Plus Severijn Heeten HS1 32 - 26
19:30 Autoservice Haarle DS1 - Plus Severijn Heeten DS1 28 - 26
20:15 Zwolle DS3 - Plus Severijn Heeten DS3 17 - 13

Donderdag 11 januari

20:00 Plus Severijn Recr. - SDOL Recr. 19 - 13

Zondag 7 januari

11:00 Zwolle D1 - PLUS Severijn Heeten D1 11 - 13
11:45 Zwolle A1 - PLUS Severijn Heeten A1 24 - 23
12:10 Schalkhaar Ds1 - PLUS Severijn Heeten DS2 18 - 19
13:15 PLUS Severijn Heeten B1 - Overwetering B1 20 - 24
14:15 PLUS Severijn Heeten DS4 - Dalfsen DS5 22 - 17
15:25 PLUS Severijn Heeten DS3 - Haarle DS2 11 - 21

Zaterdag 6 januari

09:45 Schalkhaar E3 - PLUS Severijn Heeten E2 6 - 4
13.30 PLUS Severijn Heeten F1 - DSC F1 8 - 8
14.15 PLUS Severijn Heeten E1 - Overwetering E1 18 - 13
15.10 PLUS Severijn Heeten D2 - Overwetering D2 21 - 4
16.45 Kwiek C2 - PLUS Severijn Heeten C1 17 - 18
19.00 PLUS Severijn Heeten DS1 - Wijhe '92 DS2 26 - 25
20.15 PLUS Severijn Heeten HS1 - Minerva HS1 37 - 29

Zondag 17 december

10.00 Schalkhaar A1 - PLUS Severijn Heeten A1 9 - 13
10.40 Holten D1 - PLUS Severijn Heeten D1 11 - 11
13,10 Voorwaarts DS3 - PLUS Severijn Heeten DS4 21 - 14
13.15 PLUS Severijn Heeten B1 - Wijhe '92 B2 17 - 17
14, 15 PLUS Severijn Heeten DS3 - Overwetering DS3 11 - 23
16.30 Dalfsen DS3 - PLUS Severijn Heeten DS2 20 -20

Zaterdag 16 december

12.45 PLUS Severijn Heeten F2 - Wijhe '92 F2 3 - 18
13.00 Kwiek E5 - PLUS Severijn Heeten E2 7 - 16
13.30 PLUS Severijn Heeten F1 - LHC F3 14 -2
14.15 PLUS Severijn Heeten E1 - Wijhe '92 E1 10 - 18
15.10 PLUS Severijn Heeten D2 - Achilles D4 22 - 11
19.00 PLUS Severijn Heeten HS1 - The Flyers HS1 23 - 28
20.15 PLUS Severijn Heeten DS1 - Sani4all/Artemis '15 DS1 24 - 21

Zondag 10 december

12.00 Dalfsen DS4 - PLUS Severijn Heeten DS3 30 - 14
13.15 PLUS Severijn Heeten A1 - ABS A1 25 - 22
13.40 Quintus HS1 - PLUS Severijn Heeten HS1 29 - 20
14.25 PLUS Severijn Heeten DS2 - Kwiek DS4 22 -15

Zaterdag 9 december

09.30 Voorwaarts E2 - PLUS Severijn Heeten E1 7 - 18
09.30 Achilles F2 - PLUS Severijn Heeten F2 14 - 5
11.35 CVO D2 - PLUS Severijn Heeten D2 15 - 17
12.15 Kwiek F5 - PLUS Severijn Heeten F1 0 -20
13.20 PLUS Severijn Heeten E2 - Achilles E3 13 - 9
14.15 PLUS Severijn Heeten D2 - ABS D1 14 - 4
15.00 PLUS Severijn Heeten C1 - ABS C1 18 - 22
19.00 Groessen DS1 - PLUS Severijn Heeten DS1 26 -32

Zondag 3 december

12.15 Wijhe '92 DS3 - PLUS Severijn Heeten DS4 20 - 25
13.15 PLUS Severijn Heeten DS3 - CVO DS3 28 - 10
14.25 PLUS Severijn Heeten DS2 - Nijhof Broekland DS3 13 - 19
14.35 Pacelli A1 - PLUS Severijn Heeten A1 17 - 20

Zaterdag  2 december

09.45 Swift '64 E1 - PLUS Severijn Heeten E2 8 - 5
10.30 Dalfsen d1 - PLUS Severijn Heeten D1 10 - 14
12.15 Dalfsen C1 - PLUS Severijn Heeten C1 18 - 8
13.25 PLUS Severijn Heeten F1 - Nieuw Heeten F1 5 - 5
14.15 PLUS Severijn Heeten E1 - CVO E2 18 - 7
15.10 PLUS Severijn Heeten D2 - HHZD D2 18 - 10
19.00 PLUS Severijn Heeten DS1 - HHZD DS1 21 - 19
20.15 PLUS Severijn Heeten HS1 - HA - Stu HS2 28 - 28

Zondag 26 november

11.00 Zwolle E2 - PLUS Severijn Heeten E1 9 - 9
12.10 Havana HS1 - PLUS Severijn Heeten HS1 31 - 24
13.15 PLUS Severijn Heeten A1 - Nijhof Broekland A 1 19 - 16
14.25 PLUS Severijn Heeten Recr - Wijhe"92 Recr 15 - 10
15.35 PLUS Severijn Heeten DS4 - Haarle DS3 17 - 9
16.45 PLUS Severijn Heeten DS2 - DSC DS1 22 - 18

Zaterdag 25 november

10.00 LHC F4 - PLUS Severijn Heeten F2 3 -8
10.40 Klarenbeek D1 - PLUS Severijn HeetenVD2 8 - 8
10.45 Zwolle B1 - PLUS Severijn Heeten B1 14 - 10
13.15 PLUS Severijn Heeten E2 - Zwolle E3 12 - 10
14.10 PLUS Severijn Heeten D1 - Nijhof Broekland D 1 17 -15
14.55 PLUS Severijn Heeten C1 - Nijhof Broeklanf C1 12 - 10
19.00 HHZD DS2 - PLUS Severijn Heeten DS3 20 - 12
20.10 Havana DS1 - PLUS Severijn Heeten DS1 25 - 20

Donderdag 23 november

21.00 ZwolleRect - PLUS Severijn Heeten Rect 8 - 17

Donderdag 23 november

21.00 Zwolle Recr. - PLUS Severijn Heeten Recr. 8 - 17

Zondag 19 november

14.50 ABS DS3 - PLUS Severijn Heeten DS3 32 - 8

Zaterdag 18 november

09.00 DSC E2 - PLUS Severijn Heeten E2 7 -9
09.00 ABS F1 - PLUS Severijn Heeten F1 5 -11
10.35 Voorwaarts D1 - PLUS Severijn Heeten D1 24 -27
10.40 Zwolle C1 - PLUS Severijn Heeten C1 14 - 26
11.10 PLUS Severijn Heeten F2 - Schalkhaar F2 14 -6
12.00 PLUS Severijn Heeten E1 - Klarenbeek E1 20 - 9
12.55 PLUS Severijn Heeten D2 - Schalkhaar D3 16 - 5
13.45 PLUS Severijn Heeten B1 - Nieuw Heeten B1 20 -21
14.45 PLUS Severijn Heeten DS3 - LHC DC3 19 - 14
19.00 PLUS Severijn Heeten HS1 - Blauw Wit HS1 30 -31
20.10 CVO DS2 - PLUS Severijn Heeten DS2 25 - 12
20.15 PLUS Severijn Heeten DS1 - Duiven DS1 33 - 18

donderdag 16 november

20.00 PLUS Severijn Heeten Recr - Holten Recr 14 - 12

zondag 12 november

11.00 Nieuw Heeten DS2 - PLUS Severijn Heeten DS3 25 - 14
12.20 ABS DES1 - PLUS Severijn Heeten DS1 25 - 30
13.15 PLUS Severijn Heeten DS4 - Kwiek DS5 11 - 13
13.45 ABS B1 - PLUS Severijn Heeten B1 42 - 18
14.25 PLUS Severijn Heeten DS2 - Overwetering DS2 17 - 9

Zaterdag 11 november

09.00 ABS F2 - PLUS Severijn Heeten F2 2 - 11
13.15 PLUS Severijn Heeten E2 - Overwetering E2 15 - 3
13.45 Kwiek E3 - PLUS Severijn Heeten E1 7 - 9
14.10 PLUS Severijn Heeten D1 - Auto Service Haarle D1 27 - 8
14.55 PLUS Severijn Heeten C1 - Auto Service Haarle C1 23 - 17
20.45 Cabezota HS1 - PLUS Severijn Heeten HS1 32 - 20

donderdag 9 november

20.00 PLUS Severijn Heeten Recr - LHC Recr 15 - 12

zondag 5 november

11.00 Overwetering A1 - PLUS Severijn Heeten A1 15 - 30
12.25 Lettele DS2 - PLUS Severijn Heeten DS2 17 - 12
12.30 Dalfsen DS5 - PLUS Severijn Heeten DS4 22 - 19

zaterdag 4 november

09.00 Dalfsen F2 - PLUS Severijn Heeten F1 2 - 13
10.00 CVO D1 - PLUS Severijn Heeten D1 14 - 10
10.45 CVO C1 - PLUS Severijn Heeten C1 14 -12
13.30 PLUS Severijn Heeten F2 - Wesepe F1 2 - 9
14.15 PLUS Severijn Heeten E1 - SDOL E1 13 - 10
15.10 PLUS Severijn Heeten D2 - Holten D3 15 - 5
19.00 PLUS Severijn Heeten DS1 - SDOL DS1 26 - 24
20.15 PLUS Severijn Heeten HS1 - Zwolle HS1 30 - 22

Donderdag 2 november

20.00 Broekland Recr - PLUS Severijn Recr 11 - 17

Zondag 29 oktober

12.00 Dalfsen B1 - PLUS Severijn Heeten B1 24 - 11
13.15 PLUS Severijn Heeten A1 - Lettele A1 27 - 25
14.25 PLUS Severijn Heeten DS4 - Voorwaarts DS1 18 - 15

Zaterdag 28 oktober

12.50 PLUS Severijn Heeten E2 - SDOL F2 3 - 9
13.35 PLUS Severijn Heeten F1 - CVO F2 12 - 0
14.15 SDOL E2 - PLUS Severijn Heeten E2 7 - 6
14.25 PLUS Severijn Heeten D2 - Swift '64 D1 25 - 13
15.10 PLUS Severijn Heeten D1 - Wijhe '92 D1 16 - 15
19.00 PLUS Severijn Heeten HS1 - Erica '76 HS1 28 - 32
20.10 SDOL DS2 - PLUS Severijn Heeten DS2 15 - 18
20.15 PLUS Severijn Heeten DS1 - Broekland DS1 29 - 23

Zondag 22 oktober

13.15 PLUS Severijn Heeten B1 - Holten B1 10 - 18

Donderdag 19 oktober

20.45 PLUS Severijn Heeten DS3 - ABS DS2 17 -26

Dinsdag 17 oktober

21.00 PLUS Severijn Heeten Recr - CVO Recr 14 - 6

Zondag 15 oktober

11.00 HHZD A1 - PLUS Severijn Heeten A1 17 - 12
12.35 Duiven HS1 - PLUS Severijn Heeten HS1 37 - 22
13.15 Zwolle DS1 - PLUS Severijn Heeten DS1 32 - 23
13.15 PLUS Severijn Heeten DS2 - Klarenbeek DS1 17 - 22
14.25 PLUS Severijn Heeten DS3 - Wesepe DS2 13 - 14

Zaterdag 14 oktober Zaalcompetitie

09.00 Zwolle D4 - PLUS Severijn Heeten D2 6 - 13
09.00 Broekland F1 - PLUS Severijn Heeten F1 6 - 15
9.30 DSC F2 - PLUS Severijn Heeten F2 -
9.55 DSC E1 - PLUS Severijn Heeten E1 6 - 10
13.25 AHV Achilles D1 - PLUS Severijn Heeten D1 9 - 15
14.10 AHV Achilles C1 - PLUS Severijn Heeten C1 24 - 10
15.00 PLUS Severijn Heeten E2 - HHZD E2 6 - 4
18.00 SDOL B1 - PLUS Severijn Heeten B2 19 - 5

Donderdag 12 oktober Bekerwedstrijd

20.00 PLUS Severijn Heeten DS1 - Eurobottle Voorwaarts DS1 17 - 23

Zaterdag 8 oktober Zaalcompetitie

09.00 Kwiek D1 - PLUS Severijn Heeten D1 18 - 4
09.00 LHC E2 - PLUS Severijn Heeten E2 9 - 4
13.15 PLUS Severijn Heeten B1 - HV Huissen B1 6 - 17
14.15 PLUS Severijn Heeten DS3 - Zwolle DS3 15 - 12
15.25 PLUS Severijn Heeten DS4 Wijhe '92 DS3 15 - 25

Zaterdag 7 oktober Zaalcompetitie

11.30 Holten C1 - PLUS Severijn Heeten C11 14 - 15
12.50 PLUS Severijn Heeten F2 - Kwiek F6 10 - 7
13.35 PLUS Severijn Heeten F1 - SC Klarenbeek F1 7 - 13
14.20 PLUS Severijn Heeten E1 - Haarle E1 19 - 10
15.15 PLUS Severijn Heeten D2 - Voorwaarts D2 7 - 14
17.50 SDOL A1 - PLUS Severijn Heeten A1 21 - 23
19.00 PLUS Severijn Heeten DS1 - Auto Service Haarle DS1 27 - 19
20.15 PLUS Severijn Heeten HS1 - DFS Arnhem HS2 29 - 19

Zaterdag 24 sept VELD Wedstrijd

11.50 PLUS Severijn Heeten D2 - CVO D2 12 - 10
12.25 Dalfsen D2 - PLUS Severijn Heeten D1 12 - 14

Zaterdag 23 sept VELD Wedstrijd

09.00 DalfsenF2 - PLUS Severijn Heeten F1
10.00 Voorwaarts E2 - PLUS Severijn Heeten E2
10.00 PLUS Severijn Heeten F2 - DSC F2
10.55 PLUS Severijn Heeten E1 - Broekland E1

Zaterdag 16 sept VELD Wedstrijd

10.00 PLUS Severijn Heeten F2 - LHC F4
10.55 PLUS Severijn Heeten F2 - AHV Achilles D2

Zaterdag 9 sept VELD Wedstrijd

09.00 Lettele E1 - PLUS Severijn Heeten E1
09.00 Schalkhaar F2 - PLUS Severijn Heeten F2
09.55 Schalkhaar E3 - PLUS Severijn Heeten E2
11.00 Wijhe '92 F2 - PLUS Severijn Heeten F1
14.00 Schalkhaar D1 - PLUS Severijn Heeten D1
14,55 HHZD D22 - PLUS Severijn Heeten D2