Training en Begeleiding

Trainingen tijden

Jeugd

Team B1

Begeleiding
Carla Rouwenhorst (dinsdag)
Jesper Middelburg (donderdag)
Train(st)ers
Carla Rouwenhorst
Jesper Middelburg
Karin Klein Overmeen
Trainingstijden zaal:
Dinsdag: 17.00 - 18.30 uur
Donderdag: 19.15 – 20:30 uur

Team C1

Begeleiding
Hanneke Damman
Train(st)ers
Kira Overmars (donderdag)
Carla Rouwenhorst (dinsdag)
Trainingstijden zaal:
Dinsdag: 16.00 – 17.15 uur
Donderdag: 18.00 – 19.30 uur

Team D1

Begeleiding
Miranda Kogelman
Train(st)ers
Nantske Holleboom (woensdag)
Kayra Rodijk (vrijdag)
Trainingstijden zaal:
Woensdag: 16.45 - 18.00 uur

Team D1

Begeleiding
Marloes Tuter
Trainster
Ayleen Kiekenbosch
Trainingstijden zaal:
Dinsdag 17.15 – 18.30 uur
Donderdag 17.15 – 18.30 uur

Team E1

Begeleiding
Sharon Groot Zwaaftink
Train(st)er
Ria Tijs
Trainingstijden zaal:
Dinsdag: 15.45 – 17.00 uur

Team E2

Begeleiding /coach
Marieke Klein Overmeen
Brigitte te Wierik
Train(st)ers
Danielle Blom
Trainingstijden zaal:
Dinsdag: 15.45 - 17.00 uur

Team F1

Begeleiding
Monique Bosman
Gerrie Heerink
Trainster
Daniëlle Blom
Trainingstijden zaal:
Dinsdag: 14.45 – 15.45 uur

Team F2

Begeleiding
Nynke Haarman
Imke Groot Koerkamp
Trainster
Ria Tijs
Josefien Breuker
Trainingstijden zaal:
Dinsdag: 14.45 – 15.45 uur

Team H1

Begeleiding
Josefien Breuker
Trainster
Ria Tijs
Trainingstijden zaal:
Dinsdag: 14.45 – 15.45 uur


Senioren

Team Dames 1

Begeleidster:
Hedy schoorlemmer 
Rita Tepperik
Trainer en Coach:
Kira Overmars
Trainingstijden:
Dinsdag 21:00 – 22:30 uur
Donderdag 19:45 – 21:15 uur

Team Dames 2

Begeleider:
Hans Warfemius
Trainer en Coach:
Ronald Maasman
Trainingstijden:
Vrijdag 18:45 - 19:45 uur
in sporthal haarle

Team Dames 3

Coach:
Fabian Dorlas
Bernadet Kolkman
Trainer:
Jan Victor Dorlas
Trainingstijden:
Donderdag 20:30 - 21:45 uur

Team Dames 4

Begeleidster:
Ruth Vloedgraven
Coach:
Inge Voetdijk
Trainer:
Ronald Maasman
Trainingstijden:
Vrijdag 18:45 - 19:45 uur
in sporthal haarle

Team Dames A1

Begeleider:
Marco Ruiter
Coach:
Eric Bootsveld
Trainer:
Kira Overmars
Trainingstijden:
Dinsdag 21:00 – 22:00/22.30 uur
Donderdag 18:45 – 20:00 uur

Team Recreanten

Coach:
Jill Kakkenberg
Trainer:
Eigen invulling door de recreanten
Trainingstijden:
Woensdag 21:30 – 22:30 uur

Team Heren

Trainer en Coach:
Thom ten Hoeve
Trainingstijden:
Donderdag 21:15 – 22:45 uur

Trainingen